13

     
Tõsielulise komöödialavastuse “13” aluseks on tänapäeva Eesti teismeliste lood. Trupp kohtus Tabasalu Gümnaasiumi, Rocca Al Mare Kooli, Kopli Kunstigümnaasiumi, Laagna Gümnaasiumi, Lasnamäe Üldgümnaasiumi, Pelgulinna Gümnaasiumi ning Reaalkooli seitsmendikega, kes kirjeldasid oma tavalist päeva. Nende lugude ja seikade põhjal pani trupp kokku hoogsa näitemängu, mis pakub pinget ja äratundmisrõõmu nii noortele kui vanadele. Vaatajatele avaneb sissevaade lapsepõlve ja teismeea piiril seisvate inimeste fantaasiarikkasse elutunnetusse ja julmadesse mängudesse.
Lavastaja: Jim Ashilevi
Lava- ja kostüümikunstnik: Nele Sooväli
Muusika: Reigo Ahven
Näitlejad: Mari Pokinen, Liis Lindmaa, Ragne Veensalu, Kait Kall, Tõnis Niinemets, Madis Mäeorg, Ott Kartau and Mart Koldits.
Lavastust mängiti 2012 and 2013 aastate suvedel Kultuurikatla aias, Tallinnas, Eestis.
/
This was an open-air play “13” based on the lives of the 7th graders all around Tallinn. We went from school to school and asked 13 year old youngsters to briefly write down what did they do the day before. Then gathered around with the Von Krahl Theatre actors and actresses and started improvising on the texts written. From that a fun play “13” was born.
Played in the summers of 2012 and 2013 in Kultuurikatla Aed, Tallinn, Estonia.
Director: Jim Ashilevi
Set and costume designer: Nele Sooväli
Music: Reigo Ahven
On the stage: Mari Pokinen, Liis Lindmaa, Ragne Veensalu, Kait Kall, Tõnis Niinemets, Madis Mäeorg, Ott Kartau and Mart Koldits.